Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
internet download manager 2020 indir

İnternet Download Manager 2020 6.36

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Internet Download Manager, internet üzerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini 5 kata kadar daha hızlı yapmanıza olanak sağlayan güçlü bir dosya indirme yöneticisidir. Firefox, Google Chrome, Opera ve Internet Explorer gibi tüm popüler internet tarayıcısıyla entegre olarak çalışabilen IDM, aynı zamanda yarım kalan indirme işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenize de izin verir.

Oldukça temiz ve iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip olan internet download manager , büyük ve iyi görünümlü butonları sayesinde tüm dosya yönetimi işlemlerini kullanıcılar için oldukça kolaylaştırmaktadır. Tüm indirme işlemleri türüne göre farklı klasörler üzerine indirilerek, ortaya çıkabilecek karışıklıkların önüne geçilmiş olur ve indirilen dosyalar için tam anlamıyla bir düzen sağlanmış olur.

Ayrıca program içerisinde yer alan gelişmiş ayarlar menüsü sayesinde farklı dosya türleri ve indirme kaynakları için gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Yeni bir güncelleme çıktığı zaman kendisini otomatik olarak güncelleyebilen Internet Download Manager, bu sayede kullanıcıların sürekli olarak programın en güncel sürümünü kullanmalarına olanak tanıyor.

Ayrıca IDM üzerinde yer alan sürükle bırak desteği, görev zamanlayıcı, virüs koruması, indirme kuyruğuna ekleme, HTTPS desteği, komut satırı parametreleri, sesler, ZIP önizleme, proxy sunucuları ve kotalı aşamalı indirme gibi özellikler sayesinde kullanıcılar, kullanıcılar bir indirme yöneticisi üzerinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm özelliklere sahip olabiliyorlar.

Sonuç olarak internet üzerinden dosyalarınızı indirmek için kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip profesyonel bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Internet Download Manageri mutlaka denemenizi öneririm.

İnternet Download Manager Kullanımı

Internet Download Manager (IDM) Dosya İndirme

Bu program ile dosya indirmek oldukça kolaydır. Çünkü program kullandığınız internet tarayıcısına otomatik olarak entegre olur ve indirme butonu anında kendiliğinden gelir. Download linklerine tıkladığınızda ise program otomatik olarak devreye girer.

İlk iş kullandığınız internet tarayıcınız İnternet Explorer değilse otomatik entegre olmama ihtimaline karşı programı tarayıcınıza entegre edeceğiz.

Tarayıcınızı programa entegre etmek için menüden “İndirilenler” sekmesine tıklıyorsunuz ve açılan menüden “Seçenekler” tıklıyorsunuz. Burada tarayıcınız seçili değilse yanındaki kutucuğa tıklayarak aktif hale getiriniz. Kullandığınız tarayıcı listede yok ise “Tarayıcı Ekle” butonuna tıklayarak tarayıcınızı listeye ekleyiniz.

Tamdosya

İnternet Download Manager 2020 6.36 BENZER İÇERİKLER
İnternet Download Manager 2020 6.36 YAPILAN YORUMLAR

<script data-ad-client="ca-pub-3497592312481711" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>