Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
7-Data Recovery Suite indir

7-Data Recovery Suite

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

7-Data Recovery Suite silinen veya kaybolan fotoğraf, dosya, bölüm ve çok daha fazlasını kurtarabileceğiniz yararlı bir yazılımdır.

7-Data Recovery Suite bilgisayarınızı sabit diskinden veya harici diskinizden silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir dosya kurtarma yazılımıdır.

Programın basit ve kullanışlı arayüzü üzerinde seçebileceğiniz çeşitli çalışma modları bulunmaktadır. Özellikle silinen verileri geri dönüştürme veya tam geri dönüştürme seçeneklerinin ihtiyacınızı karşılayacağına eminim.

Yazılım içerisinde ayrıca bölüm kurtarma modülü ve dijital medya dosyaları için de dosya kurtarma seçenekleri bulunmaktadır.

7-Data Recovery, veri kurtarma programıdır. Toplu çözüm sunan program ile sabit disk, harici disk ve android cihazlarınızdan veri kurtarabilirsiniz. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür.

Silinen dosyaları geri getirmek için bir program arıyorsanız 7-Data Recovery Suite denemeniz gereken programların başında geliyor.

Türkçe olan bu programı bilgisayarınızı sabit diskinden veya harici diskinizden silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir dosya kurtarma yazılımıdır. Silinen dosyaları geri getirmek için bir program arıyorsanız bu program denemeniz gereken programların başında geliyor.

Programın basit ve kullanışlı arayüzü üzerinde seçebileceğiniz çeşitli çalışma modları bulunmaktadır. Özellikle silinen verileri geri dönüştürme veya tam geri dönüştürme seçeneklerinin ihtiyacınızı karşılayacağına eminim. Yazılım içerisinde ayrıca bölüm kurtarma modülü ve dijital medya dosyaları için de dosya kurtarma seçenekleri bulunmaktadır.

7-Data Recovery Suite Genel Özellikleri:

# Yanlışlıkla silinen veya silinen dosyaları kurtarma.

# Yerel ve Harici sürücü komple kurtarma.

# Kayıp ve Silinen bölümleri kurtarma

# Fotoğraf, Resim, Video ve Ses dosyalarını kurtarma.

# Windows Mobile Phone,SD Card, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Card, xD Picture Card desteği vardır.

Neler yapabiliriz ?
7-Data Recovery Suite program ile sabit disk, harici disk ve android cihazlarınızda yer alan verileri kurtarabilirsiniz. Bilgisayarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz (shift+delete), geri dönüşüm kutusundan sildiğiniz verileri, herhangi bir nedenle zarar görmüş ve veri kaybı yaşadığınız sabit disk yada disklerinizi, format attığınız disklerinizi, harici olarak bağlayacağınız disklerinizi, yine harici olarak bağlayacağınız android telefon ve tablet cihazlarınızda yer alan verileri kurtarabilirsiniz.

Tamdosya

7-Data Recovery Suite BENZER İÇERİKLER
7-Data Recovery Suite YAPILAN YORUMLAR