Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

HDCleaner 1.286

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

HDCleaner – Sistem Bakım Programı

HDCleaner – Sistem Bakım Programı

HDCleaner, Windows altında sistem bakımı için kapsamlı bir araç seti sunar. Bilgisayarın hızlanması için mutlak etkisi olan bir programdır.

Sabit diski temizleme, kayıt defterini temizleme, verileri şifreleme, dosyaları bölme, kullanım izlerini kaldırma, kayıt defterini yedekleme, birleştirme veya kayıt defteri anahtarlarını değiştirme ve verileri süper hızlı arama algoritmasıyla arayın ve değiştirme özellikleri sunar.  “araç kutusunda” bilgisayarı hızlandırmak ve bilgisayarı optimize etmek için her zaman doğru aracı bulursunuz. Katı hal sürücüler (SSD) ve sabit disk sürücüler (HDD) için optimize edilmiştir.

3000’den fazla temizleme ve onarım işlevi ile HDCleaner, gereksiz dosyaları en aza indirir ve Windows’u daha fazla sistem kaynağı sağlar. Ayrıca daha az bellek kullanır ve daha hızlı bilgisayar performansı ile sonuçlanan hatasız bir çalışma sağlar. Verilerinin temizlenebilmesi için HDCleaner’a sisteminizdeki herhangi bir programı ekleyebilirsiniz. Winapp2.ini’yi destekler.

HDCleaner 3 Temizleme modunu destekler:

Basit temizleme – HDCleaner, kolayca silinebilecek İnternet izlerini ve önemsiz dosyaları otomatik olarak tarar. Bu amaçla, kullanıcının herhangi bir ayarına gerek yoktur.
Varsayılan temizleme – Bu seçenek varsayılan kullanıcı içindir. Kullanıcı hangi eklentilerin silineceğini belirler. Yalnızca en yaygın eklentiler görüntülenir.
Gelişmiş temizleme – Uzman modu bilgili kullanıcılar için yapılır. Kullanıcı hangi eklentilerin silineceğini belirler. Tüm eklentiler görüntülenir.

HDCleaner 1.286 BENZER İÇERİKLER
HDCleaner 1.286 YAPILAN YORUMLAR

<script data-ad-client="ca-pub-3497592312481711" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>