Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
hide.me VPN indir

hide.me VPN 2020

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

hide.me VPN, internette anonim olarak ve güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlayan ücretsiz ve hızlı VPN programlarından biri. Asya, Avrupa ve Amerika’da 56 konum ve 1400 sunucu ile hizmet veren VPN programı ile Wikipedia gibi engelli sitelere kolayca giriş yapabilir, YouTube ve Netflix gibi hızın yavaşlatıldığı video izleme platformlarında videoları yüksek kalitede ve kesintisiz izleyebilir, sadece hackerlar değil internet servis sağlayıcılar ve reklam şirketlerinin sizi takip etmesini engelleyebilirsiniz.

Her VPN programı gibi gerçek IP adresinizi gizleyerek internette iz bırakmadan gezmenizi sağlayan hide.me VPN, Windows, Mac, Android ve iOS platformunda indirilebiliyor ve kredi kartı bilgilerinizi girmeden sadece hesap oluşturarak hemen bağlanabiliyorsunuz. Ücretsiz planda 2GB veri kullanımına izin veren VPN programı, en iyi gizlilik koruması, çoklu VPN protokolleri, güçlü 256-bit AES şifreleme, mümkün olan en yüksek hızlarda bağlantı, log tutmama, IP sızıntı koruması, otomatik kill switch, sınırsız sunucu değiştirme, yardımsever müşteri desteği ile dikkat çekiyor. 30 günlük para iade garantisi de sunuyor.

hide.me VPN Özellikleri

  • Ücretsiz VPN
  • IKEv2 protokolü desteği
  • Hızlı ve kolay kurulum
  • Otomatik sunucu seçimi
  • Otomatik yeniden bağlanma
  • WiFi bağlantı güvenliği
  • Şifreleme
  • Kayıt tutmaz
  • Anonim IP adresi

ÖZELLİKLER VE FAYDALARI
• Ultra Güvenli – Hide Me VPN’i kullanırken verilerinizin asla ödün vermeyeceğini bilerek derin bir nefes alın. Hizmet, hükümet ve askeri düzeyde kullanılan 8192 bit anahtarla 256 bit şifreleme ile çalışmakatadır.
• Torrent ve P2P Paylaşım – Tamamen gizli ve güvenli bir şekilde BitTorrent gibi popüler internet sitelerine göz atabilirsiniz. ABD, İngiltere ve Avustralya dışında bulunan sunucuların tümü, kullanıcıların eşler arası ve dosya paylaşım ağlarına özel olarak erişebilmelerini sağlamaktadır.
• 7/24 Müşteri Desteği – Hide Me VPN’in müşteri destek ekibiyle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz, yanıtlanmamış sorunuz kalmayacaktır. İndirme ve kurulum işlemleri oldukça kolay olmasına rağmen sorunla karşılaştığınızda Hide Me VPN’in müşteri desteği memnuniyetle çözecektir.

Hide Me VPN, Microsoft Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Yönlendiriciler, Konsollar ve Akıllı TV’ler ile birlikte kullanılabilir.

Değerlendirme
Hide Me VPN, şu anda pazardaki en iyi VPN’lerden biri olarak anılan harika bir VPN hizmetidir.

Hide Me VPN’in pek çok harika özelliği ona şu anda sahip olduğu sadık kullanıcı topluluğunu kazandırmıştır.

Birincisi, hizmet, kullanıcıların hiçbir zaman veri güvenliğinden hiçbir şekilde ödün vermeyeceğini garanti eden son derece yüksek bir şifreleme düzeyi sunar. AES-256 bit şu anda pazardaki en iyi güvenlik düzeylerinden biridir, bu yüzden Hide me’nin bu kadar yüksek bir standart kullandığını görmek güzel.

Güvenlik, Hide me VPN’in sunduğu tek harika özellik değil, aynı zamanda gizli ve güvenli bir şekilde dosya paylaşım sitelerinde torrent kullanma olanağı da sunmaktadır. Tüm dosya paylaşım siteleri yasadışı olmadığı için, Hide Me’nin bu tür siteleri sık sık ziyaret eden geniş bir kitle pazarına hitap etmesi hiç de şaşırtıcı değildir

Tamdosya

Üreticinin adresine ulaşmak için tıkla

hide.me VPN 2020 BENZER İÇERİKLER
hide.me VPN 2020 YAPILAN YORUMLAR

<script data-ad-client="ca-pub-3497592312481711" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>