Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MSI App player indir

MSI App Player Android Emulator

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

MSI APP Player, MSI ve BlueStack tarafından ortaklaşa bir çalışmanın ürünü olarak geliştirilen bir Android oynatıcısıdır. MSI APP Player ile Android tabanlı oyun ve uygulamaları bilgisayarınız üzerinden yüksek hızda ve çözünürlükte oynayabilirsiniz.

MSI App Player : BlueStacks gibi Android mobil oyunları PC’de oynama programı

BlueStacks gibi Android oyunları PC’de oynama programı ancak çok daha gelişmiş. MSI’ın en iyi Android emülatörü BlueStacks ile birlikte geliştirdiği Android emülatör programı  ile mobil oyunları bilgisayarda 240 FPS ile oynayabilirsiniz. Aynı hesapla aynı anda aynı  oyunu ve birkaç farklı oyunu oynama şansına da sahipsiniz. Android oyunları bilgisayarda oynamak için en iyi emülatör diyebilirim.

Yüksek seviye oyuncu dizüstü bilgisayarlarıyla bilinen MSI’ın BlueStacks ile işbirliği yaparak geliştirdiği MSI App Player, mobil oyunları bilgisayarda oynama programı arayanlar için en iyi seçenek. BlueStacks gibi harika çalışan bir emülatör varken neden bu program diyebilirsiniz. BlueStacks’in ara ara problem çıkarması bir yana oyunları yüksek hızda oynatma, aynı anda birden fazla oyunu oynatma gibi özellikler sunmuyor. Günümüz mobil oyunlarında ortalama en yüksek hız olan 60 FPS yerine 240 FPS’de oynamanıza izin veriliyor. MSI GAMING dizüstü bilgisayarları ve monitörleri 240Hz desteği sunuyor. Yalnız MSI şart değil, bu hızı destekleyen monitörünüz veya dizüstünüz varsa aynı deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Mobil oyunları PC’de hiç olmadığı kadar akıcı oynatmak dışında emülatörün güzel bir yanı da; aynı anda hem de aynı hesapla veya farklı hesaplarla eş zamanlı olarak birden fazla oyunu oynayabiliyorsunuz. RGB ışıklandırmalı klavyeniz varsa MOBA, FPS, Aksiyon oyunları gibi popüler mobil oyunları oynarken tuşlar farklı renklerde yanıp sönüyor; özellikle akşam/gece vakti oyun oynarken çok zevkli oluyor.

Klavye ve mouse desteği de sunan Android emülatörü olan bu programla herhangi bir amiral gemisi akıllı telefon ve mobil cihazdan tam 6 kat hızlı performans sunuyor.

MSI App Player Özellikleri

  • Mobil oyunları PC’de oynama
  • Mobil oyunları bilgisayarda oynama programı
  • Android oyunları PC’de (bilgisayarda) oynama
  • Android oyunları PC’de açma
  • Android oyunları klavye mouse ile oynama

Tamdosya

MSI App Player Android Emulator BENZER İÇERİKLER
MSI App Player Android Emulator YAPILAN YORUMLAR