Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Photomatix Pro 6.1

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

 Photomatix Pro – Resim Düzenleme Programı

Photomatix Pro, görüntü dosyalarınıza bazı rötuşlar yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Bu programı yüklemek kolay olmalıdır. Photomatix Pro’nun tam olarak çalışması için ihtiyaç duyduğu bir eklentiyi yüklemeyi önerdiğini unutmayın (ancak bu gerekli değildir). Programın arayüzü sade ve basittir. Dosya tarayıcısını veya “sürükle ve bırak” yöntemini kullanarak görüntüleri içe aktarabilirsiniz.

Böylece ton eşleme uygulayabilir ve önceden ayarlanmış küçük resimlerden birini seçebilirsiniz. Renk gücünü ve doygunluğunu, parlaklık, ayrıntı kontrastı, parlaklık, ton aralığı sıkıştırma, kontrast adaptasyonu, beyaz nokta ve siyah noktayı ayarlayabilirsiniz. Ancak sıcaklık, yumuşak vurgular, gama ve ışık ayarlamalarını (isteğe bağlı olarak ışık efektleri modunu etkinleştirin) ayarlayabilir ve geliştirmelerdeki ayrıntıların seviyesini görüntülemek için bir büyüteç kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, toplu işlemeyi ve toplu iş dosyalarını tek tek kullanabilir, kırpabilir, yeniden boyutlandırabilir, döndürebilir ve keskinleştirebilir, renk sapmalarını ve gürültüyü azaltabilir, ayna topunun paketini açabilir, yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz. Program yüksek miktarda sistem kaynağı kullanır ve tam bir kullanım kılavuzu, öğreticiler ve bir SSS sayfası içerir. Bu nedenle, yeni başlayanların bu programı denemekten memnuniyet duyduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Photomatix Pro 6.1 BENZER İÇERİKLER
Photomatix Pro 6.1 YAPILAN YORUMLAR

<script data-ad-client="ca-pub-3497592312481711" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>