Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Utorrent türkçe indir

Utorrent 3.5.5 2020 Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

uTorrent, bilgisayarlarınız üzerinden ücretsiz olarak torrent indirme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gelişmiş bir torrent istemcisidir. Bittorrent istemcileri arasında en popüler yazılımlardan bir tanesi olan uTorrent, açık kaynak kodlu olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

utorrent indir
utorrent indir

Kolay kullanılabilir basit arayüzü, küçük dosya boyutu, kolay kurulumu ve sahip olduğu diğer gelişmiş özellikleri sayesinde piyasada yer alan birçok torrent programı arasından sıyrılan yazılım, şüphesiz ki dünya üzerinde en çok kullanılan torrent indirme programıdır.

Eş zamanlı olarak birden çok torrent dosyasını indirmenize olanak sağlayan uTorrent ile internet bağlantınızı istediğiniz şekilde yapılandırarak, indirme işlemleriniz için ne kadar bant genişliği kullanmak istediğinizi kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu sayede bir yandan torrent indirirken bir yandan da internet üzerinde sörf yapmaya devam edebilirsiniz.

Otomatik kapatma, zamanlanmış indirme, torrent arama, indirme esnasında izleme, bant genişliği ayarlama ve gelişmiş güvenliklerine sahip olan torrent indirme programı, bilgisayar kaynaklarınızı da oldukça minimum seviyede kullanmaktadır. Böylece dosya indirme işlemleri sırasında bilgisayarınız herhangi bir şekilde takılmaya veya kasmaya neden olmaz.

.torrent uzantılı dosyaları indirmek için ücretsiz ve gelişmiş bir Bittorrent istemcisine ihtiyaç duyuyorsanız, uTorrent’i hiç düşünmeden bilgisayarlarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

UTorrent’in Özellikleri

uTorrent, eksiksiz, güvenilir bir torrent indiricisinden bekleyebileceğiniz her şeyi içerir: son derece ayrıntılı istatistikler, RSS beslemeleri desteği, otomatik kapatma, indirme zamanlayıcısı ve daha fazlası. UTorrent’in eksik olduğu birkaç şey var: tam torrent arama aracı ve indirmelerinizi önizlemek için yerleşik bir oynatıcı.

Tüm kullanıcı seviyeleri için ideal

UTorrent ‘in web arayüzü için daha kullanışlı, kullanımı kolay ve mükemmel bir eşleşme sağlayan uTorrent, 3. sürümden bu yana tamamen yeniden tasarlanmış bir arayüze sahip.

Önceki sürümlerde olduğu gibi, uTorrent 3, bilgisayar uzmanlık seviyesinin ne olduğu ne olursa olsun herkes için kullanılabilecek kadar kolaydır, ancak aynı zamanda en çok teknoloji meraklısı kullanıcıları memnun edecek düzinelerce konfigürasyon ayarı içerir. Ayrıca, bu yeni sürüm, herkesin en iyi şekilde yararlanabilmesini sağlamak için yeni başlayanlara yönelik rehberler içeriyor.

Tamdosya

Utorrent 3.5.5 2020 Türkçe BENZER İÇERİKLER
Utorrent 3.5.5 2020 Türkçe YAPILAN YORUMLAR

<script data-ad-client="ca-pub-3497592312481711" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>